Makijaż mineralny

Makijaż mineralny

makijaz mineralnyZadaniem makijażu jest ukrycie niedociągnięć cery oraz zaakcentowanie tego, co w twarzy najpiękniejsze. Dzięki dobrze wykonanemu makijażowi wydobywamy z kobiety cały jej urok i wdzięk. Robiąc go, powinnyśmy pamiętać o tym, aby prezentował się on naturalnie, tylko wtedy uzyskamy bowiem pożądany efekt. Do wykonania naturalnego makijażu najlepiej nadają się kosmetyki mineralne, które w swoim składzie nie mają żadnej chemii.

Pragnę przedstawić wszystkim Paniom właśnie taką linię preparatów. Kosmetyki mineralne to nowoczesna i skuteczna metoda na uzyskanie ładnego, promiennego makijażu bez efektu maski. W stosowanych przeze mnie kosmetykach nie znajdą Panie ani grama syntetycznych substancji. Opracowana i opatentowana technologia, pozwala na tworzenie preparatów w pełni naturalnych. Zdaję sobie sprawę z tego, że każda cera jest inna.

Zdarzają się kobiety o bardzo wrażliwej, czy też uczuleniowej skórze, które po prostu nie tolerują zwykłych kosmetyków. Kosmetyki Earthnicity nadają się dla każdego rodzaju cery: młodej i dojrzałej, normalnej i suchej, tłustej i mieszanej, zniszczonej i wrażliwej. W firmie Earthnicity Minerals pracują doświadczone, wykwalifikowane osoby, które przykładają wszelkich starań, aby kosmetyki posiadały jak najlepszą recepturę oraz jak najwyższą jakość.

Komfort i zadowolenie moich klientek to dla mnie absolutny priorytet. Kosmetyki mineralne Earthnicity doceniły już setki Pań, prowadzące bardzo czynny i intensywny tryb życia, na przykład kobiety biznesu czy sportsmenki. Ponieważ kosmetyki mineralne są niezwykle trwałe i odporne na rozmaite czynniki, moje klientki mogą liczyć na to, iż ich makijaż pozostanie nieskazitelny nawet przez wiele długich godzin. Kieruję się zasadą ekologicznego funkcjonowania na każdym poziomie działalności. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, nie ma w nich żadnych odzwierzęcych półproduktów. Dlatego osoby, dla których ekologia jest priorytetem, weganie oraz zwolennicy zdrowego życia mogą śmiało je stosować. Stawiam na różnorodność. Mam świadomość, że gusta bywają rozmaite. Co rusz pojawiają się w mojej ofercie nowe warianty kolorystyczne kosmetyków i nowe produkty, spełniające nawet bardzo wysokie wymogi.

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

Marta z Earthnicity

Email: kontakt@mineralnenowysacz.pl

Telefon: 512 370 470

Formularz kontaktowy

Uzupełnij wszystkie wymagane pola (oznaczone gwiazdką)